Katarzyna Tomaszewska

Specjalistka terapii uzależnień

Kompetencje

Studium Terapii Uzależnień. Studia na kierunku pedagogika ( spec. resocjalizacja z terapią ). Wolontariat w Przychodni Uzależnień przy Szpitalu Wolskim w Warszawie. Praca w Dziennym Ośrodku Terapii Uzależnień i Poradni Leczenia Uzależnień VICTI w Warszawie. Pracuje z osobami uzależnionymi od alkoholu i innych psychoaktywnych substancji
Związana  z Rodzinnymi Stowarzyszeniami Abstynenckimi, gdzie  prowadzi  warsztaty dla osób uzależnionych, zwłaszcza kobiet. Ma doświadczenie własnej terapii uzależnień.

Od Siebie

Jeszcze dziesięć lat temu kiedy podjęłam decyzję, że muszę coś zrobić ze sobą, ze swoim życiem i ktoś by mnie wtedy spytał:- “ Kasia, gdzie siebie widzisz za dziesięć lat ?” – szczerze odpowiedziałabym, że nie wiem, a na pewno nie w tym miejscu w którym jestem obecnie. Uważam, że w tamtym czasie podjęłam najlepszą dla siebie decyzje, dokonałam wyboru, który małymi krokami zaprowadził mnie do dnia dzisiejszego, dnia którego nie zamieniłabym na żaden inny. Ten dzień nie zawsze jest słoneczny, czasami pochmurny z opadami, a nawet i burzą. Jest tylko różnica, kiedyś a dzisiaj, przyjmuje ten dzień z akceptacją, zrozumieniem, wdzięcznością i wiarą, że po każdej burzy jest słońce, a żeby te promienie słońca poczuć i docenić potrzebna jest i burza. A poza pogodą :):) lubię szydełkować, potańczyć, posłuchać muzyki i poczytać dobrą książkę.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.