Przebudzone Kręgi Oddechowe

Pamiętasz, jak będąc dzieckiem leżałaś na trawie patrząc w niebo i licząc chmury lub wyobrażając sobie co kryje się za ich fantastycznymi kształtami? Jak wyobrażałeś sobie, że są cukrową i możesz ją jeść bez końca? Wyobrażasz sobie przestrzeń, w której możesz zdjąć zbroję i pozwolić sobie być w czułej obecności dla drugiego człowieka, powiedzieć mu słowa które na codzień chowasz tak głęboko, że zapominasz iż je znasz? Czy chciałabyś by słowa: tu i teraz, stały się Twoim doświadczeniem? Byś czuła głęboki spokój i obecność i chciała by stan ten trwał nieprzerwanie?

Spotkania Oddechowe to Przestrzeń, gdzie przy pomocy bezpiecznych praktyk oddechowych, komunikujemy się z samymi sobą po to by uzyskać dostęp do naszych naturalnych zasobów: radość, szczęście, miłość, poczucie połączenia z głebszym sensem życia. Uczymy się spotykać i komunikować z naszymi emocjami, po to by wspierały nas w życiu. Poprzez głęboki kontakt z własnymi potrzebami świadomie spoglądamy na nasze życie i redefiniujemy nasze działania, tak by były zgodne z naszymi wartościami i celami. Możliwe jest dużo więcej, zapraszam Cię byś przekonała/przekonał się sam.

Paweł Martyniuk, Breathworker

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.