senS

W 2020 roku mimo pojawienia się wirusa Covid -19 i moich kłopotów z nowotworem przekroczyłem próg studia przy ul.Narocz 4.

Zacząłem przygodę z nagrywaniem mojej pierwszej płyty „senS”. Utwór „Pierwszy” powstał w 1989 roku i był lekiem na moje lęki i stresy związane z początkiem nowej, życiowej drogi.(bankructwo brzmi dość niejednoznacznie bez rozszerzenia) „Szalony” to rok 1990, a szaleństwo dotyczyło mnie i mojego systemu iluzji
i zaprzeczeń, które odkryłem w swoim programie mentalnym.Szaleństwo i samooszukiwanie się przez osobę uzależnioną od alkoholu.

Kolejną piosenką była „Wybacz Mała”.To świadome przyznanie się do cierpień i krzywd, które wyrządziłem bliskim i sobie. Pragnienie, by powiedzieć Im i sobie – WYBACZ…Kolejne utwory: „Piekło i niebo” oraz „Serco – blues” powstały już w trakcie nagrywania płyty „senS”. Przy tworzeniu płyty towarzyszył mi Krzysztof Mrozowski i jego piękne aranżacje. Kamil Roloff to riffy gitarowe, mastering,a także aranżacje. Jakub Przybyszewski to bluesowa harmonijka – jeden z najlepszych prawników grających bluesa.To ekipa – jak ich nazywam – Pozytywnych Świrów. Teksty, muzyka i śpiew są mojego autorstwa. Mam nadzieję, że ta płyta przyniesie Wam choć trochę przyjemności i refleksji.

Życie jest podróżą i zmianą jednocześnie. od 2007 roku zacząłem lepiej czuć i tworzyć muzykę, którą chciałbym się dzielić z innymi.Ojcem chrzestnym mojego zawodowego nagrywania był Andrzej E-mol Kowalczyk, a efektem tej

współpracy utwór „Bezsens pustyni”.Usłyszałem od moich przyjaciół sporo szczerych słów na temat tych pierwszych studyjnych nagrań.Nie zawsze były pochlebne.Moja pierwsza realizacja zaczęła mi się kojarzyć z piosenką zespołu

„Skaldowie”: „lepiej gonić króliczka, niż go złapać…” Zacząłem przygotowania do realizacji autorskiej płyty: lekcje emisji głosu, dykcji. Do współpracy zaprosiłem Krzysia Mrozowskiego „Tygryska”.który potrafił z gitary wydobywać magiczne

dźwięki.W 2020 roku mimo pojawienia się wirusa Covid -19 i moich kłopotów z nowotworem przekroczyłem próg studia przy ul.Narocz 4. Zacząłem przygodę z nagrywaniem mojej pierwszej płyty „senS”.

W styczniu 2021 roku trzymałem ją w ręku. Kroczę dalej tą drogą i delektuję się podróżą.

Przy tworzeniu tej płyty towarzyszył mi Krzysztof Mrozowski i jego piękne aranżacje . Kamil Roloff to riffy gitarowe, mastering a także aranżacje. Jakub Przybyszewski to bluesowa harmonijka – jeden z najlepszych prawników grających bluesa. To ekipa – moim zdaniem – pozytywnych ŚWIRÓW. Teksty, muzyka i śpiew jest mego autorstwa. Mam małą nadzieję, że ta płyta przyniesie niektórym z Was co nieco refleksji i przyjemności.

Życzę dobrego i przyjemnego czytania tego co piszę i delektowania się płytą  senS.
Tu możesz ją kupić 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.